Godziny otwarcia Pon-pt 10.00 - 19.00
Zadzwoń do nas 22 118 90 50
Napisz do nas info@emrent.pl

Przejmiemy wszystkie Twoje obowiązki – promocję mieszkania, monitoring płatności, kontakt z najemcami po rozwiązywanie problemów i awarii

Proponujemy ofertę z gwarancją stałego, comiesięcznego czynszu.

Emrent specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu najmem mieszkań na terenie Warszawy i okolic. Przygotowujemy mieszkanie do wynajmu, prowadzimy niezbędne remonty oraz zajmujemy się całym procesem ogłaszania i selekcji najemców. Podczas wynajmu prowadzimy pełną obsługę rozliczeniową i dbamy o mieszkanie reagując na wszelkie bieżące sprawy.

Rozwiążemy Twoje problemy

- minimalizujemy ryzyko pustostanów
- pilnujemy za Ciebie terminowość rozliczeń
- dokonujemy wszystkich płatności za media i opłaty eksploatacyjne
- przeprowadzamy niezbędne naprawy i interwencje techniczne
- natychmiast reagujemy na wszystkie awarie i zgłoszenia
- dbamy o czystość, spokój i porządek w Twoim mieszkaniu
- nadzorujemy niezbędne prace remontowe i konserwacyjne
- zadbamy o sprzątanie, inwentaryzację i przygotowanie mieszkania
- dopełnimy wszystkich formalności związanych z umową i ochroną prawną
- reprezentujemy właściciela we wszelkich bieżących sprawach

Na czym to polega

1. Emrent wynajmuje od właścicieli mieszkania na dłuższy okres co najmniej dwóch lat i więcej zawiązując bezpieczną umowę najmu ze zgodą na dalszy podnajem.
2. W umowie określamy między innymi wielkość gwarantowanego czynszu oraz terminy płatności.
3. Od tego momentu Emrent przejmuje wszystkie obowiązki od właściciela i zaczyna zarządzanie wszystkimi procesami związanymi z wynajmem mieszkania.
Wszystkie elementy procesu wynajmu są indywidualnie określane z właścicielem mieszkania dzięki czemu zapewniamy pełną kontrolę i wiedzę co się dzieje z mieszkaniem.

W jaki sposób pracujemy

1. Przygotowanie mieszkania do wynajęcia

W pierwszym etapie określamy co warto zmienić w mieszkaniu. Przygotowujemy atrakcyjne budżetowo odświeżenie mieszkania jednocześnie podnosząc jego wartości i konkurencyjność na rynku.

2. Poszukujemy najemców

Prowadzimy cały proces poszukiwania najemców wraz ze staranną selekcją wybierając tylko osoby odpowiedzialne i terminowo płacące czynsz.

3. Zarządzamy bieżącym najmem

Zajmujemy się wszystkimi elementami najmu mieszkania monitorując terminowość wpłat, płatności za media i opłaty eksploatacyjne oraz sprawdzamy stan techniczny mieszkania.

4. Reagujemy na bieżące sprawy

Utrzymujemy kontakt z lokatorami, zajmujemy się bieżącym serwisem i natychmiast reagujemy na wszystkie zgłoszenia dotyczące awarii czy bieżących napraw.

5. Dbamy o porządek i bezpieczeństwo

Nasze działania skierowane są na maksymalnym bezpieczeństwie właściciela mieszkania. Rozwiązujemy wszystkie problemy zgłaszane od najemców i lokatorów.

Pamiętaj.

W Emrent nie płacisz żadnych prowizji w okresie pustostanów i możemy Ci zaproponować gwarancję comiesięcznego czynszu. Dzięki nam dostajesz pieniądze zawsze na czas.