Godziny otwarcia Pon-pt 10.00 - 19.00
Zadzwoń do nas 22 118 90 50
Napisz do nas info@emrent.pl
Aktualne oferty pracy. Dołącz do naszego zespołu. Proponujemy stałe zatrudnienie lub współpracę na zasadzie prowizji. Jeżeli chcesz pracować w dogodnych, elastycznych godzinach z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem nasza propozycja jest dla Ciebie.

SPECJALISTA DS. NAJMU
Miejsce: Warszawa

Zakres Obowiązków:
– Zarządzanie najmem mieszkań w bazie firmy
– Rozwijanie portfela zarządzanych nieruchomości
– Ocena potencjału mieszkania do najmu
– Poszukiwanie i kontakt z najemcami
– Kontakt z właścicielami mieszkań
Oczekiwania od kandydata:
– Zainteresowanie rynkiem nieruchomości
– Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
– Zorientowanie na osiąganie celu i otwartość na nowe wyzwania
– Doświadczanie w kreowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
– Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
Oferujemy:
– Stałe wynagrodzenie lub współpraca w formie działalności gospodarczej
– Pracę w młodym, dynamicznym zespole
– Elastyczne godziny pracy
– Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z tytułem maila „Specjalista ds. Najmu” na adres info@emrent.pl
*Prosimy o dodanie w treści klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

AGENT NIERUCHOMOŚCI

– Pozyskiwanie nieruchomości do zarządzania najmem
– Pozyskiwanie nieruchomości do kupna/sprzedaży
– Bezpośredni kontakt z klientami
– Umawianie spotkać i prezentacja nieruchomości
– Doświadczenie i znajomość rynku nieruchomości
Oferujemy:
– Stałe wynagrodzenie lub współpracę w formie działalności gospodarczej
– Elastyczne godziny pracy, praca zdalna
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z tytułem maila „Agent Nieruchomości” na adres info@emrent.pl

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY DS. NIERUCHOMOŚCI

– Obsługa księgowa nieruchomości
– Sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT, ZUS
– Przygotowywanie sprawozdań, raportów, zestawień, opracowań wg potrzeb Klientów
– Przygotowywanie atrakcyjnych rozwiązań podatkowych
– Doświadczenie w prowadzeniu ewidencji Wspólnot lub Spółdzielni Mieszkaniowych
– Znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej dla Wspólnot Mieszkaniowych
– Znajomość zasad rozliczeń mediów
– Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem
– Znajomość zasad funkcjonowania programów finansowo-księgowych
– Doskonała organizacja pracy
Oferujemy:
– Możliwość elastycznej pracy zdalnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z tytułem maila „Księgowość ds. Nieruchomości ” na adres info@emrent.pl