Godziny otwarcia Pon-pt 10.00 - 19.00
Zadzwoń do nas 22 118 90 50
Napisz do nas info@emrent.pl

Od 2005 roku oferujemy kompleksowe zarządzanie wynajmem w Warszawie i okolicach z gwarancją czynszu.

Zaopiekujemy się Twoim mieszkaniem od A do Z.

Proponujemy kompleksową obsługę i zarządzanie wynajmem dla prywatnych właścicieli mieszkań oraz inwestorów posiadających szerokie portfolio nieruchomości. Szczegółowe warunki umowy o zarządzanie lokalem na wynajem są zawsze uzgadniane indywidualnie z właścicielem.

Dzięki gwarancji czynszu nie musisz martwić się ryzykiem nieterminowych płatności, rezygnacji z mieszkania i okresem pustostanów. Emrent bierze na siebie pełną odpowiedzialność i obsługę najmu. Dajemy 100% bezpieczeństwa i wygody przez cały okres współpracy. Z nami otrzymasz stały, comiesięczny czynsz.

Pamiętaj.

W Emrent nie płacisz żadnych prowizji w okresie pustostanów i możemy Ci zaproponować gwarancję comiesięcznego czynszu. Dzięki nam dostajesz pieniądze zawsze na czas.

Co od nas otrzymasz

Odpowiedzialnych najemców

Nasz zespół dokłada wszelkich starań w celu jak najlepszej weryfikacji potencjalnych najemców. Usługi Emrent gwarantują pełne bezpieczeństwo najmu i rzetelnych lokatorów.

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy pełną ochronę prawną zawierając profesjonalne i bezpieczne umowy najmu. Chronimy mieszkanie przed nagłymi przypadkami i naprawą wszelkich awarii.

Obsługę 24h

Serwis klienta gwarantuje 24h obsługę reagując na wszystkie nagłe problemy od awarii po niepokojące zgłoszenia sąsiadów. Dajemy Ci spokój i oszczędność czasu.

Obsługę rozliczeń

Monitorujemy wszystkie płatności od najemców oraz rozliczenia opłat eksploatacyjnych i mediów dzięki czemu masz pewność, że wszystkie płatności są regularnie uiszczane.

Sprawdź co możemy Ci zaproponować

Gwarancja czynszu
Oferujemy długą i stabilną współpracę. Możesz otrzymywać co miesiąc stały czynsz najmu.
Pełna obsługa najmu
Zajmiemy się całą bieżącą obsługą najmu. Zapewniamy bieżący serwis, stały monitoring i realizowanie wszystkich napraw. Reagujemy na nagłe problemy.
Brak opłat przy pustostanach
Proponujemy atrakcyjną prowizję oraz brak opłat w okresie pustostanów.
Bezpieczeństwo
Zabezpieczamy zarówno właściciela i mieszkanie ubezpieczeniem OC pokrywając wszystkie ewentualne szkody.
Ochrona prawna
Dbamy o wszystkie prawne formalności bez własnej odpowiedzialności w nagłych przypadkach.
Maksymalizacja zysków
Nasi doradcy pomogą Ci zarabiać jeszcze więcej na wynajmie mieszkania.